מנעולי ישראל יצרני מנעולים
 

דלתות

מבחר דלתות מחומרים שונים, דלתות פלדלת, דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות זכוכית, דלתות ברזל
דלתות למטרות שונות, דלת כניסה, דלת מסתובבת, דלתות בר, דלת הזזה דלת לחדר שירותים, דלת מזווה / עליית גג, דלת סורג, שערים חשמליים.
אביזרים נלווים לדלתות: צירי דלתות, משקופים, מעצורי דלת, מנעולי דלתות, עינית לדלת, בריחים, רתקים

פלדלת דלתות של מיטב היצרנים: רב בריח, מקסידור, טרלידור, פלד, שיריונית חוסם, מומיקה, חמדיה,  פנדור, רב-מגן, עכביש

 

מהי דלת?

דלת היא בדרך כלל פתח בקיר (אם כי גם בחציצות אחרות, למשל עץ בארון או פלדה בכספת), שעל המסגרת מורכבים צירים שמחובר אליהם לוח עץ או מתכת נייד, המשמש לחסימת ופתיחת הגישה דרך המעבר. מבחינה לשונית, דלת הינה הפתח שדרכו פוסעים ("לעבור בדלת"), או למבנה עצמו הכולל מסגרת, צירים ולוח נייד. דלתות משמשות לחסימת מעברים שונים: דלתות רהיטים, דלתות מכוניות,דלתות ארונות, דלתות מקררים, דלתות כלובים, דלתות מחסנים וכו'.

כיצד בנויה הדלת?

מסגרת הדלת בנויה מחלקים נפרדים ושונים:
משקוף הדלת - הוא הקורה שנמצאת בחלקה העליון של מסגרת הדלת ותפקידה לתמוך בקיר מעליה.
מזוזות דלת - קורות האנכיות של מסגרת הדלת אשר מחוברות ותומכות במשקוף.
סף הדלת - הקורה בחלק התחתון של מסגרת הדלת הקשורה לשתי המזוזות ומחזיקה אץ המסגרת.
אַרְכִיטְרָב - קורה מעוצבת מאבן או עץ אשר נמצאת מעל המשקוף למטרת קישוט.

דלתות - סוגי דלתות

קיימות דלתות בעיצובים שונים המשמשות לקיום מטרות שונות. דלת נפוצה ביותר היא דלת סטנדרטית שבנויה מלוח /משטח יחיד המחוברים בעזרת צירים למשקוף הדלת שמאפשר שינוע דלת סטנדרטית לכיוון אחד אך מונעת את מעבר הדלת לכיוון השני. לדלת זו קיימות וריאציות שונות ורבות, כמו דלת בר או דלת נידנוד שניתן להזיז את הדלת ל-2 כיוונים.

דלת צונחת/מתרוממת היא דלת שבסיסה על התקרה או ברצפה והיא נפתחת בתנועה אנכית - מלמעלה למטה או מלמטה למעלה. לפעמים הדלת מלוה בסולם המאפשר עליה או ירידה אל מיקום הדלתות.
דלת-אורווה / דלת סוס הינה דלת מחולקת לחלקים המסוגלים להיפתח ולהסגר כל אחד באופן עצמאי למעשה מדובר בשתי דלתות. כך ניתן לפתוח חלק עליון ולאפשר לסוס להוציא את ראשו ולאכול ללא צורך להוציאו מהמקום שבו הסוס שוהה לדוגמא.
דלת-נדנוד / דלת בר בעלת ציר שמאפשר להן להיפתח פנימה והחוצה, דלתות אלה לעיתים מחוזקות בקפיץ שגורם להם להיסגר ולחזור למקומם (מחזיר דלת). דלת נדנוד מכונה גם דלת-סלון או דלת בר והיא למעשה זוג דלתות-נדנוד בעלות משקל קל והן נפוצות בעיקר בברים ומסבאות.
דלת מתקפלת / דלת אקורדיון הינה דלת בעלת מספר לוחות המוצמדים זה לזה, כשפותחים או סוגרים את דלת האקורדיון, הלוחות נצמדים או נפרסים כמו במפח אקורדיון.
דלת-צרפתית (סוג של דלת זכוכית) היא דלת בעלת חלונות זכוכית רבים לאורכה.
דלת-דמי / דלת מזויפת היא דלת שאינה ניתנת לפתיחה או חסרת מעבר. דלת "מזויפת" שבדרך כלל מאחוריה נמצא קיר ומשמשת למטרות כיסוי או קישוט.
כניסת דלת חיות מחמד - דלת קטנה שמאפשרת לבעל החיים לעבור באופן עצמאי. דלת חיות מחמד מותקנת לרוב על גבי דלת סטנדרטית וממוקמת בתחתית או בקיר. דלת חיות מחמד משמשת בעיקר לחתולים, כלבים ובעלי חיים קטנים נוספים.
דלתות מסתובבות בעלות מספר של "כנפות דלת" (כנפי דלת עשויים לרוב זכוכית) מחוברות בציר מרכזי וסובבות אותו. עיצוב ייחודי של דלת זו תוכנן במטרה למנוע בריחת אויר ממוזג או מחומם ומסייעת לשמור על יציבות הטמפרטורה שמייצר מיזוג האוויר. דלת מסתובבת נחשבת כסמל סטאטוס תדמיתי ויוקרתי ומתוקנות במלונות ובנייני יוקרה.
דלת אוטומטית היא דלת בעלת מנגנון חשמלי אשר דואג לפעולת סגירתן ופתיחתן. דלתות אוטומטיות מתחלקות לשלוש קטגוריות לפי אופן פעולתן:
1. חיישן (סנסור) תנועה אשר בזיהוי תנועה מתקרבת פותח את הדלת.
חיישן עומס/משקל – מותקן על הרצפה לפני הדלת ופוצח אותה כאשר יש עליו משקל.
חיישן אינפרא-אדום – שולח קרן אינפרא-אדומה לגלאי, כאשר הגלאי אינו מקבל את האות כלומר נחסמת הקרן הדלת נפתחת.
חיישן מיקרו גל – מזהה תנועה ברדאר גלי מיקרו בעוצמה נמוכה.
2. מפסק שמופעל באופן ידני. לדוגמא לחיצה על כפתור, העברת כרטיס מגנטי, סריקת אצבע ביומטרית וכדומה.
3. דלת כח - דלתות שמזהות התחלת פעולת הפתיחה וגורמת להן להיפתח עצמאית.

המוצר מבצע דלת
תאור: מבצע על כל סוגי הדלתות
המחיר הזול בישראל


קידום אתרים | מקדם אתרים | שיווק באינטרנט

Copyright © 2010 http://www.israelocks.com

מקסידור, רב בריח, טרלידור, דלת פלדלת, פלד דלתות עץ, פריצה, דלתות כניסה, שריונית חסם, מומיקה, דור, חמדיה, פנדור, דלת פלדלת מעוצבת, רב מגן