החלפת צילינדר

החלפת צילינדר היא פעולה שדורשת בחירה של מנעולן איכותי ומקצוען. הסיבה לכך היא שהצילינדר הוא הבסיס לכל מנגנון הנעילה של דלתות הבית ולכן אנחנו חייבים לבחור מישהו שיודע לפרק את הצילינדר הישן בצורה טובה ולהתאים צילינדר חדש מבלי ליצור תקלות ובעיות לאחר מכן בסגירה ובנעילה של הדלת.

החלפת צילינדר מתבצעת במקרים רבים בזמני חירום, לאחר שהדלת נפרצה במהלך שוד או גניבה, מעשה ונדליזם או מקרים מצערים אחרים. במקרה זה חשוב שיהיה לנו בהשג יד טלפון זמין של מנעולן שמתמחה בתחום של החלפת צילינדר ויכול להגיע למקום גם בקריאת חירום ובשעות לא שגרתיות. לצד מקרי החירום האלו, החלפת צילינדר מתבצעת גם כאשר הדלת כבר ישנה ויש צורך להחליף את מנגנון הנעילה של הדלת ולאפשר נעילה נוחה ומתקדמת יותר.

האם אפשר להחליף צילינדר לבד?

רבים ינסו לחסוך את העלויות הכספיות של החלפת צילינדר על ידי איש מקצוע וינסו להחליף את הצילינדר לבד. כאשר מדובר בדלת פשוטה עם מנגנון נעילה רגיל, מי שמורגל בביצוע עבודות שונות בבית יוכל אולי להתמודד בהצלחה עם הפעולה הזו, אך חשוב בכל מקרה לקבל קודם לכן הדרכה ממנעולן כדי לדעת כיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

כאשר מדובר בנושא של החלפת צילינדר לדלתות פלדלת או דלתות מיוחדות אחרות, מומלץ בחום שלא להסתמך על הכישורים האישיים שלנו אלא להזמין אדם שעובד במהלך כל ימות השנה עם מנגנוני נעילה וצילינדרים שונים ויכול להבטיח שהחלפת הצילינדר נעשית בצורה הטובה ביותר. כשמדובר בבטחון האישי שלנו לא כדאי להתפשר על אנשי מקצוע בינוניים או לעשות את העבודה בעצמנו. כדאי להשקיע קצת יותר כסף ולהזמין מנעולן איכותי ואמין שיבצע החלפת צילינדר בצורה מקצועית.