התקנת דלת פלדה

בעשורים האחרונות מחליפות דלתות הפלדה לאט לאט את דלתות העץ הישנות. היום כבר לא מדובר רק בדלת הפלדלת הקלאסית שאנחנו מכירים מבנייני מגורים בכל רחבי הארץ אלא גם על דלתות מעוצבות, צבעוניות ושונות זו מזו שמאפשרות לכל בעל בית לזכות במראה שהוא רוצה מבלי לוותר על הבטיחות והאיכות.

ההנחה הרווחת בעבר הייתה שדלתות פלדה הן לא אסתטיות. שהן כבדות, מסורבלות, בדרך כלל מעניקות לבית מראה של מבצר משוריין ופשוט לא אטרקטיביות מבחינה עיצובית. לא כך הדבר היום. חברות הדלתות מספקות קטלוגים עצומים של דלתות פלדה וכבר אין צורך לוותר על עיצוב.

בטחון קודם לכל

היתרון הכי גדול של דלתות פלדה על פני דלתות עץ הוא בבטחון הדיירים בבית. דלת פלדה היא דלת חזקה, שמונעת פריצות או לפחות חוסמת באופן הכי טוב פורצים מהרס הדלת וכניסה אל הבית. הרבה יותר קשה לפרוץ דלת פלדה מאשר דלת עץ.  גם מנעולי הצילינדר שבדרך כלל מותקנים על דלתות פלדה נחשבים חזקים ובדרגה גבוהה. כאשר שימוש בדלתות עץ מפחית מאד את היעילות שלהם.

פחות שחיקה ופחות בלאי

דלתות עץ חשופות הרבה יותר מדלתות פלדה לבלאי טבעי. העץ מטיבו יכול להיפגע בקלות רבה יותר מרטיבות קבועה, וכשמדובר בדלת חיצונית, יש חשש גדול לרטיבות של הדלת. דלת פלדה היא דלת חזקה, שתהליכי הבנייה וההרכבה שלה כוללים גם שימוש בחומרים שיוסיפו לעמידות שלה בפני רטיבות, לחות ושינויים חריפים במזג האוויר.

לסיכום, כל מנעולן ימליץ לכם על דלת פלדה כדלת הטובה ביותר להגנה על הבית שלכם. זו הדלת האיכותית, העמידה והחזקה ביותר – שמעניקה לכם הגנה מירבית בפני פורצים.